Nasz sklep


Logowanie do sklepu i przeglądanie oferty


Logowanie do sklepu

sklep

Opcja dla zarejestrowanych użytkowników:
– Dostęp do cen i stanów magazynowych
– Składanie zamówień online

Przeglądanie oferty

sklep

Opcja dla użytkowników anonimowych:
– Przeglądanie oferty sklepu
– Złożenie zamówienia wyłącznie poprzez kontakt z Działem Handlowym.
Można złożyć zamówienie poprzez stronę sklepu wpisując w pole „uwagi do zamówienia” swoje dane kontaktowe. Pracownik działu handlowego skontaktuje się z Państwem w celu kompletacji zamówienia.


Prezentowane stany magazynowe dotyczą magazynu centralnego we Wrocławiu. Jeżeli produkt jest dostępny można go odebrać z siedziby w Bielsku-Białej w przeciągu 2 dni roboczych od daty złożenia zamówienia.


Zarejestruj się – uzyskasz dostęp do cen towarów i stanów magazynowych!

Wszelkich informacji udzielą pracownicy Działu Handlowego:
telefony: 33 472 33 30, 33 816 72 70, 33 472 33 15
email: handlowy@bielbit.pl


Materiały eksploatacyjne

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm w zakresie dostaw materiałów eksploatacyjnych (oryginalnych i kompatybilnych). Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami o raz autoryzowanymi dystrybutorami możemy zaoferować najlepsze ceny i krótki czas dostawy towaru. Zdobyliśmy zaufanie wielu klientów świadcząc wysokiej jakości obsługę prowadzoną przez kompetentnych wykwalifikowanych handlowców, możliwość dostawy towaru we wskazane miejsce gratis, atrakcyjne rabaty i dogodne terminy płatności.

W sprzedaży posiadamy oryginalne produkty takich firm jak: Hewlett Packard, Samsung, Brother, Canon, Epson, Lexmark, OKI, Konica Minolta, Xerox, Ricoh, Sharp, Kyocera oraz produkty kompatybilne producentów: Black Point, TB, Active Jet, Fullmark, Printe i innych. Oferujemy również usługę regeneracji zużytych tonerów.

Ofertę naszą kierujemy zarówno do firm (dostawa gratis) jak również odbiorców detalicznych, których zapraszamy do sklepu firmowego w naszej siedzibie w Bielsku-Białej przy ul. Komorowickiej 45. Stany magazynowe zapewnią Państwu dostępność wielu produktów od ręki, produkty nietypowe zapewnimy dla Państwa w krótkim terminie.


Kontakt:

Dojazd:


Program lojalnościowy BielGift

lojalbit