Nowa funkcjonalność zlecania i śledzenia procesu windykacji w programach InsERT-u

Programy InsERT-u zostały rozbudowane o funkcjonalność zlecania i śledzenia procesu windykacji realizowanego przez Kaczmarski Inkasso. Nową opcję użytkownicy znajdą w programach linii GT i nexo, Navireo oraz w Subiekcie 123.

Jeśli klient zwleka z zapłatą za towar lub usługę, można będzie skorzystać z opcji odzyskiwania pieniędzy w programie InsERT i zwiększyć płynność finansową firmy. Usługa nie wymaga wkładu finansowego na start. Opłata jest pobierana wyłącznie za sukces, a koszty związane z prowizją można odzyskać od kontrahenta.

Odzyskiwanie pieniędzy w programach InsERT odbywa się za pośrednictwem firmy Kaczmarski Inkasso – lidera rynku w zakresie windykacji na zlecenie, gwarantującej szybką i polubowną finalizację sprawy, przy jednoczesnym zachowaniu dobrych relacji z klientem. W ten sposób można zaoszczędzić zarówno pieniądze, jak i czas związany z prowadzeniem długotrwałych i nie zawsze skutecznych procedur sądowych.

Więcej informacji na temat nowej funkcjonalności znajduje się pod tym linkiem.

Ponadto zapraszamy do współpracy z BIELbit, nasza doświadczona kadra doradzi, dopasuje do Państwa indywidualnych potrzeb i kompleksowo wdroży programy InsERT, które ułatwią Państwu prowadzenie firmy.
Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!