Fakturowanie online z Subiektem 123

insert123_v0 Nowy program w ofercie Insertu. Subiekt 123 to prosty system do fakturowania, który każda firma – w miarę rozwoju biznesu – może dowolnie rozbudowywać. Do 31 stycznia 2017 r. korzystanie z aplikacji jest bezpłatne.

Subiekt 123 to przyjazny i łatwy w obsłudze system do wystawiania faktur i paragonów. Oferuje także możliwość zarządzania informacjami o klientach oraz prowadzenia kartotek usług i towarów. Praca z programem możliwa jest z dowolnego miejsca – wystarczy dostęp do internetu.

Prosty, intuicyjny, online
Subiekt to najczęściej wybierana marka programu sprzedażowego w Polsce. Subiekt 123 należy do tej samej rodziny. To aplikacja online skrojona na miarę potrzeb firm szukających prostego i intuicyjnego narzędzia do obsługi sprzedaży, bez skomplikowanego zarządzania magazynem.

Program daje możliwość wystawienia paragonu lub faktury w kilkanaście sekund, prostego zarządzania usługami i towarami oraz gromadzenia informacji o klientach w jednym miejscu. Dodatkowo przedsiębiorca ma pod ręką terminarz należności i zobowiązań wobec kontrahentów, urzędu skarbowego i ZUS.

Rośnie razem z biznesem
Program zbudowany jest modułowo. Standardowa opłata obejmuje pełen dostęp do wszystkich funkcji podstawowych. W miarę, jak firma się rozwija, można rozszerzać aplikację o wybrane moduły dodatkowe. Na razie dostępne są moduły: fiskalizacja (drukowanie paragonów fiskalnych) i użytkownik+ (możliwość korzystania z aplikacji przez kilku pracowników tej samej firmy). Stopniowo aplikacja będzie rozwijana o kolejne funkcje.

Aby rozpocząć pracę z Subiektem 123, wystarczy wejść na stronę subiekt123.pl, a następnie zalogować się lub zarejestrować konto. Do 31 stycznia 2017 r. korzystanie z aplikacji jest bezpłatne.

Subiekt 123 dla klientów biur rachunkowych
System został zintegrowany z programami księgowymi InsERT nexo, dzięki czemu dokumenty handlowe mogą od razu trafić w postaci elektronicznej do biura rachunkowego.

To olbrzymie przyspieszenie i ułatwienie pracy księgowej. Co więcej biuro rachunkowe, które zakupi specjalną licencję Subiekta 123 dla biur rachunkowych, może bezpłatnie udostępniać aplikację wszystkim swoim klientom.

Sprawdź Subiekta 123 na stronie subiekt123.pl.