Zintegrowany system ERP Navireo

navireo Integracja danych i obsługi procesów zachodzących w firmie to podstawa sprawnego zarządzania przedsiębiorstwem, trafności podejmowanych decyzji, sprawności działania oraz elastyczności w dostosowaniu do zachodzących zmian. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi oferowany przez nas zintegrowany system ERP Navireo. System Navireo jest elastycznym, modułowym rozwiązaniem firmy InsERT S.A. (lidera na polskim rynku oprogramowania dla małych i średnich firm), skierowanym do przedsiębiorstw wymagających indywidualnego podejścia, dostosowania systemu do profilu firmy oraz zróżnicowania pracy poszczególnych stanowisk.

BIELbit®, będąc partnerem firmy InsERT S.A., przeprowadza kompleksowe wdrożenia sytemu wraz z pełnym dostosowaniem do indywidualnych potrzeb Klienta.

Zapraszamy do kontaktu navireo@bielbit.pl. Z przyjemnością zaprezentujemy system Navireo w dogodnym dla Państwa miejscu i terminie.

Dysponujemy również szeregiem autorskich rozwiązań rozszerzających standardową funkcjonalność systemu ERP o funkcje dedykowane dla wymagających Klientów – więcej informacji znajduje się tutaj.

Sprzedaż Księgi handlowe Kadry
Sprzedaż detaliczna
Szybka sprzedaż
Sprzedaż mobilna
Sprzedaż internetowa Deklaracje i sprawozdania
Zamówienia Kadry i płace
Zakupy Środki trwałe
Magazyn
CRM